Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności
PL DE

REHATRON™ alpha
ZNAJDŹ SWOJĄ ENERGIĘ

ŻYJ PEŁNIĄ SIŁ

ZADBAJ O SWOICH NAJBLIŻSZYCH

•  Skuteczna nieinwazyjna terapia indukcyjna

•  Rezultaty potwierdzone klinicznie

•  Poprawa procesów naprawczych i regeneracyjnych komórek

•  Bezpieczny w użyciu

ZAUFAJ REHATRON™ alpha

Regeneracja komórek za pomocą REHATRON™ alpha...

Poprzez pętlę zabiegową, która przyłożona zostaje do odpowiednich części ciała oddane zostają do organizmu bardzo krótkie oraz silne pola magnetyczne w przedziałach czasu mikrosekund.

Zastosowanie urządzenia medycznego REHATRON™ alpha w leczeniu ostrego bólu lub zwyrodnieniowych chorób układu kostno-stawowego i mięśniowego. 

Nieinwazyjna terapia indukcyjna może być stosowana interdyscyplinarnie w następujących dziedzinach medycyny: rehabilitacja ( złamania kości), ortopedia i medycyna sportowa ( urazy mechaniczne, zachorowania aparatu ruchu), reumatologia (artroza) itd. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub bezpośredniego kontaktu z firmą Rehatron Polska- oficjalnym i jedynym dystrybutorem urządzenia w Polsce. 

 

 

Aktualności>> zobacz starsze

Rozmowa z Dr Martin Spinka
2015-09-07

Zapraszamy do obejrzenia interesującej rozmowy z Dr Martin Spinka odnośnie zastosowania Rehatron alpha w swojej długoletniej praktyce lekarskiej.

Dr Rüdiger Brems z kliniki dla koni Wolfesing koło Monachium o terapii REHATRON alpha
2015-08-05

Sukces w terapii 8-letniego wałacha „ Fürst Reiner”

„ Fürst Reiner” 8-letni wałach elitarnego skoczka przez przeszkody Helmut Morbitzer został poddany operacji lewego kolana przez Dr Rüdiger Brems. Terapię REHATRON alpha zastosowano w celu mobilizacji oraz pozytywnego oddziaływania na przebieg procesu gojenia się.

 

„ Terapia REHATRON alpha w połączeniu z zabiegiem artroskopii lewego kolana doprowadziła do zaskakująco szybkiej i dobrej poprawy symptomatyki”, podkreśla Dr Rüdiger Brems z kliniki dla koni Wolfesing koło Monachium.

Stymulacja elektromagnetyczna za pomocą REHATRON alpha
2015-07-31


Impulsy elektromagnetyczne o wysokiej energii przenikają warstwy tkanek oraz kości stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała.

projekt i wykonanie serwisu red Jungle 2014